O nás

Společnost PROHEAT s.r.o. se zabývá činností v oborech topení, plyn, revize, projekční činností a správou kotelen a tepelných zdrojů. Více se dozvíte v sekci služby.

Firma působí úspěšně na trhu již řadu let a vždy se snažila poskytovat svým zákazníkům především kvalitu a dobré ceny všech nabízených služeb.

Zakázky jsou vždy realizovány s individuálním přístupem k zákazníkovi, dle požadavků investora a to buď po jednotlivých částech nebo tzv. na klíč od návrhu, projektu přes realizaci až po konečné předání díla zákazníkovi k užívání.

 

Firma je smluvním partnerem Pražské plynárenské a to v oblasti uzavírání smluv o odběru zemního plynu a osazování plynoměrů.

 

Na každou zakázku Vám zdarma zpracujeme cenový rozpočet.

 

Pevně věříme, že budete maximálně spokojeni jak s nabídkou našich služeb, tak i s jejich kvalitou a uvítáme všechny Vaše podněty nebo připomínky, které nám ještě více přiblíží Vaše požadavky a názory.

 

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká kvalita.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.